Máme pro vás SLEVU 10%! V Pokladně zadejte kód “sleva10”

Obrázek na zeď - Zakázková výroba

990 Kč 1 290 Kč 2 990 Kč od 990 Kč
Varianta

Kreativě se meze nekladou. Jakýkoliv obrázek, motiv, nebo fotografii, která má dostatečné rozlišení a kvalitu jsme schopni na nástěnný obrázek vytisknout. Vy si tak můžete vymyslet, co by se Vám do domova nejvíce hodilo a my to pro Vás vyrobíme.

Stačí si tento produkt objednat. My Vás následně kontaktujeme, předáme si společně tisková data a podklady pro výrobu. Realizace zakázek na míru trvá přibližně 10dní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jak funguje zakázková výroba?

banner jak to funguje 4
jak to funguje banner mobile jak to funguje banner mobile 1

 

Jak snadno připnete obrázek na zeď?

 

Nástěnné obrázky vyrobené z metalových desek. Zkrášlete si své bydlení dle vlastní fantazie.

Každý z obrázků na stěnu je vyráběný jednotlivě, dle Vašeho přání. Nástěnné obrázky jsou vyrobeny z metalové desky, na kterou je nalepena speciální fólie s Vaším vybraným obrázkem. Obrázky jsou ve vysokém rozlišení a vypadají dobře jak z blízka, tak z dálky. Jsou vhodné do každé místnosti, od obývacího pokoje, přes ložnici, až po kuchyň. Vyrábíme ve 3 velikostech M (45x32cm), L (67,5x48cm) a XL (90x64cm - který je vyrobený ze 4 malých desek k sobě přiložených). U velikosti XL si tak můžete zvolit velikost odsazení mezi jednotlivými destičkami sami. Vybírat si můžete z několika stovek motivů, nebo nám zaslat vlastní obrázek, který byste si přáli do svého domova vyvěsit.

Instalace je velice jednoduchá a doslova během minuty máte Váš obrázek na stěně připevněný. Součástí balení jsou magnetické destičky, které pevně drží nástěnný obrázek na stěně, dřevě, tapetě, případně i jiném povrchu. Magnety mají z jedné strany speciální nalepovací fólii, která se přiloží a upevní na stěnu. Na přilepené magnety následně snadno svůj obrázek umístíte a máte hotovo

 

Proč právě nástěnné obrázky z Domajepohoda? 

  • česká výroba
  • vysoce kvalitní metalová deska
  • odolná fólie
  • dlouhá životnost
  • snadná instalace 
  • obrázky dle Vaši fantazie
  • nespočet možností a variant pro Váš domov 

 

Inspirujte se nástěnnými obrázky od našich spokojených klientů.

Banner 1

 

Banner 2

 

Banner 3

 

Banner 1_1

 

Banner 2

 

Banner 3_1

 

Post 1

Post 2

Post 3