Máme pro vás SLEVU 10%! V Pokladně zadejte kód “sleva10”

Na co se nejčajtěji ptáte?

Jak obrázek na zeď instalovat? 

Je to snadné a celá instalace obrázku na zeď Vám nezabere více než 2 minuty. Součástí balení každého obrázku na zeď jsou magnety. Pro M 1ks, pro obzárky velikosti L 2ks a pro XL obrázky 4ks. Z jedné strany magnetu je speciální fólie, která pevně drží na každém povrchu - omítka, dřevo, tapeta. Vy si jen vyberete, kam svůj nový obrázek chcete umístit. Nalepíte na stěnu magnet. Na magnet akorát přiložíte obrázek a máte hotovo. 

 

Přál bych si vlastní obrázek. Je to možné? 

Kreativě se meze nekladou. Jakýkoliv obrázek, motiv, nebo fotografii, která má dostatečné rozlišení a kvalitu jsme schopni na nástěnný obrázek vytisknout. Vy si tak můžete vymyslet, co by se Vám do domova nejvíce hodilo a my to pro Vás vyrobíme. Stačí si objednat produkt zakázková výroba. My Vás následně kontaktujeme, předáme si společně tisková data a podklady pro výrobu. Realizace zakázek na míru trvá přibližně 10dní.

 

Jsou možné i jiné, než nabízené formáty obrázků? 

Nabízíme 3 velikosti obrázků - M (45 cm / 32 cm), L (67.5 cm / 48 cm), XL (90 cm / 64 cm - 4ks formátu M). Jiné veikosti nástěnných obrázků nevyrábíme. 

Je možné obrázek reklamovat? 

Obrázky ze zakázkové výroby reklamovat nelze. Tím, že je obrázek vyráběný Vám na míru a jedná se o unikát, tak nelze vrátit. V případě poškození zaviněným z naší strany, případně ze strany dopravce, Vám vyrobíme nový. Ostatní obrázky nabízené z naší kolekce na eshopu vrátit do zákonné lhůty 14dnů lze, podmínkou je nepoškozený produkt, včetně magnetů.