Máme pro vás SLEVU 10%! V Pokladně zadejte kód “sleva10”

Doprava a platba

Každý obrázek je jedinečný a zakázkově vyráběný v České republice. Výroba nástěného obrázku trvá přibližně 5 dní. Doručení a doprava k Vám domů je do druhého dne. Těšit se tak můžete na své nástěnné obrázky od Domajepohoda během 7-10 dní od objednání a uhrazení Vaší objednávky. 


Způsob dopravy:

Doručení na adresu
Zboží zasíláme přes společnost Zásilkovna,  která používá své partnerské dopravce jako DPD, Geis. a další, kteří doručí zboží až přímo k vašim dveřím. Po domluvě s dopravcem je možné i sobotní doručení zásilky. Cena dopravného je 100 Kč. Při nákupu nad 1 500 Kč v našem obchodě máte DOPRAVU ZDARMA.

Zásilkovna - pobočka
Objednané zboží necháte zaslat na vybrané výdejní místo. Pobočku Zásilkovny můžete zvolit vždy přímo v košíku. Cena služby je 70 Kč a zaplatit můžete přímo na pobočce. Zboží je doručeno do 2 pracovních dnů, kde je zásilka uschována 7 kalendářních dní. Po domluvě s dopravcem může být tato lhůta prodloužena. Také při této dopravě můžete využít DOPRAVU ZDARMA při nákupu nad 1 500 Kč.

Vyzvednutí v Termotisk, Praha 9 Letňany
Přijďte si vyzvednout svoji  zásilku přímo k nám do Termotisku, Praha 9 Letňany, Rychnovská 671. Zároveň se tak můžete podívat na místo, kde se naše obrázky vyrábí. 


Způsob platby:

Převodem
Po vytvoření objednávky vám na email přijdou informace s číslem bankovního účtu a variabilním symbolem. Částku za objednávku nám zasíláte předem na  účet vedený u FIO banky. Prosíme, abyste při platbě zkontrolovali správný variabilní symbol pro správné spárování platby s vaší objednávkou. 

Zrychlený bankovní převod
Nebaví Vás se přihlašovat do internetového bankovnictví a vyplňovsat variabilní symbol objednávky a číslo bankovního účtu? Nevadí i pro takové z Vás máme řešení. Zvolte při způsobu platby zrychlený bankovní převod, který zprostředkovává společnost Comgate, vyberte si Vaši banku a jednoduše přímo zaplaťte ze svého internetového bankovnictví. Variabilní symbol a číslo účtu máte již předvyplněné.

Platba Kartou
Zaplaťte Vaši objednávku jednoduše svou platební kartou Mastercard, nebo Visa. Platby kartou a jejich bezpečnost nám zprostředkovává společnost Comgate.